Kontaktpersoner i skigruppa

Generelle henvendelser:  ski@bsknc.no
Fakturaer sendes til:  faktura.ski@bsknc.no


Styret 2020/2021 

VervNavnTelefonE-post
LederPål Christian Ingierd91142521pingierd@gmail.com
NestlederEinar Boije95196349
einar@boije.no
SekretærKristian Brustad95196349brustad@online.no
Styremedlem, økonomiLars Eivind Kreken90153140
kasserer.ski@bsknc.no
Styremedlem, utdanning og sportslig 13 år+Elin Hjelpdahl92626220elin.hjelpdahl@gmail.com
Styremedlem, sportslig 0-12 årBeate Hagen99259406hagenbeat@gmail.com
Styremedlem, anleggTore Bye94157704tore.bye@glasopor.no
Styremedlem, arrangementMorten Skjørtvedt91684096morten.skjortvedt@choice.no
Styremedlem, sponsorAndreas Alvenes90119208
andreas@boaeiendom.no
Styremedlem, telemarkKarianne Løken95238961karianneloeken@hotmail.com

Sportslig komité 

VervNavnTelefonE-post
LederElin Hjelpdahl92626220
elin.hjelpdahl@gmail.com
Hovedtrener SkigruppaKari Vikhagen Gjeitnes97766902kari_vikhagen_gjeitnes@hotmail.com
Representant junior Arne Reinemo91547886arne.reinemo@creo.no
Representant 13-16Elin Hjelpdahl
92626220
elin.hjelpdahl@gmail.com
Representant barn og ungeBeate Hagen99259406
hagenbeat@gmail.com
Representant SeniorHerman Andreas Andersen46486090
herman.andreas@hotmail.com
Representant TurlangrennFrank-Tore Toresen
90554212
franktore@viken.no
Utøverrepresentant


Andre roller 

VervNavnTelefonE-post
HovedtrenerKari Vikhagen Gjeitnes
97766902
kari_vikhagen_gjeitnes@hotmail.com
Valgkomite, lederChristian Steimler
95170029
csteimler@gmail.com
Valgkomite, medlemHugo Henriksen  
Valgkomite, medlemElin Myrmel-Johansen  
Valgkomite, varaDag Ophus


Trenere og oppmenn 2020/21

LANGRENN 

VervNavnTelefonE-post
Hovedtrener 7-8 år (2013-2014)Janna Aarvik47610602
janna.radio@gmail.com
Ungdomstrener 7-8 år
Maren Østgaard  
90574444
marenostgaar@hotmail.com
Hjelpetrener 7-8 årChristian/Trude Steimler 
95170029
csteimler@gmail.com
Hjelpetrener 7-8 årOla Eriksen91661300
ola.eriksen@dnb.no
Hjelpetrener 7-8 årAasne Hoksrud/Pål Ingierd47417204aasne.hoksrud@gmail.com
Oppmann/hjelpetrener 7-8 årEspen Vagrum
93452381
espen.vagrum@gmail.com




Hovedtrener 9 år (2012)Bernt Brundtland91878816
bernt.brundtland@gmail.com
Ungdomstrener 9 årRuna Kråkenes

anne.kari.gundersen@vikenfiber.no
Hjelpetrener 9 årCecilie Clement
93432284cecilie@clement.no
Hjelpetrener 9 år Jannike Østby
97098508
jannikeirene@hotmail.com
Hjelpetrener 9 år Morten Skjørtvedt
91684096mortenskjortvedt@gmail.com
Oppmann/Hjelpetrener 9 år
Bjørn Martin Sørensen
95001621
bjornmartin@outlook.com




Hovedtrener 10 år (2011)Solveig Oldervik Andersen
95240215
solveig.o.a@gmail.com
Hovedtrener 10 år (2011 - vinter)Eirik Feiring
40168575
Erikfeiring@gmail.com
Ungdomstrener 10 år
Stine Bergesen Wilmo

siw.wilmo@gmail.com
Hjelpetrener 10 årTorhild Holth
41461161
torhildholth@hotmail.com
Hjelpetrener 10 år
Kristine Strømsæter Giltun
90820233
kristine@naprapatsenteret.no
Hjelpetrener 10 år (vinter)
Mats Sommerseth
m_sommerseth@hotmail.com
Oppmann 10 årBjørnar Martinsen
95129847
bjornarmartinsen@hotmail.com




Hovedtrener 11 år (2010)Kjetil Stensvik
41020099
kjetil.stensvik@gmail.com 
Hovedtrener 11 år (2010)
Magnus Willanger
91846601
magnus@ryenklinikken.no
Ungdomstrener 11 år
Adrian Falck

oystein.falch@online.no
Hjelpetrener 11 årAndreas Gjone
92627950
andreas.gjone@gmail.com
Oppmann/hjelpetrener 11 årMikael Clement
99008000
mikael@clement.no




Hovedtrener 12 år (2009)Kristin Benberg
47270923
kristin_graupner@web.de
Ungdomstrener 12 årMatilde Caroline Hals


Hjelpetrener 12 år
Ivar Benberg
98239903
ibenberg@yahoo.com
Hjelpetrener 12 år
Agata Karoline Kraus Dahl
97555116
agata.karolina.kraus@gmail.com
Hjelpetrener 12 årBård André Kolflaath
90780249
baardandre.kolflaath@gmail.com
Hjelpetrener 12 år
Geir Ivar Holberg
45501433
geir.holberg@gmail.com
Hjelpetrener 12 år
John Kjøbli
93660252
john.kjobli@gmail.com
Hjelpetrener 12 år
Mari Andersen
41329440
mari.andersen09@gmail.com
Oppmann/hjelpetrener 12 årChristian Steimler
95170029
csteimler@gmail.com




Hovedtrener 13-14 årPer Kristian Haug
95238717
pkhaug@gmail.com
Ungdomstrener 13-14 år
Marlon Rustad

marlon.rustad@gmail.com
Hjelpetrener 13-14 år
Roy Borander
91699480
roy.askild.borander@vikenfiber.no
Hjelpetrener 13-14 årEinar Brendengen 
40690521
einar.brendengen@andresenbil.no
Hjelpetrener 13-14 år Lars Eivind Kreken
90153140
lars.kreken@vikenfiber.no
Oppmann 13-14 år






Hovedtrener 15-16 årTord Bakke Arvesen98655268tord.bakke.arvesen@gmail.com
Assistenttrener 15-16 årLovise Fremstad

lovisefremstad@gmail.com
Assistenttrener 15-16 år
Markus Wirstad


Hjelpetrener 15-16 år Jan Henning Løken
91601122
jan@henning.as
Oppmann 15-16 årOla Andreassen99287646
oandreassen40@gmail.com




Hovedtrener junior/seniorKari Vikhagen Gjeitnes 97766902kar_vikhagen_gjeitnes@hotmail.com
Assistenttrener juniorRikke Bjørbæk
48008892
rikke@bsknc.no
Oppmann juniorArne Reinemo91547886
arne.reinemo@creo.no
Oppmann seniorHerman Andreas Andersen46486090
herman.andreas@hotmail.com




Hovedtrener Turlangrenn
Frank-Tore Toresen
90554212
franktore@viken.no


HOPP 

VervNavnTelefonE-post
KontaktpersonTina Ween95945093tina.ween@vikenfiber.no


TELEMARK 

VervNavnTelefonE-post
TreneransvarligGlenn Løken91826635glenn@lokenbygg.no
TrenerJan H. Løken91601122jan@henning.as
OppmannKarianne Løken95238961karianneloeken@hotmail.com



Levert avIdrettenOnline