Kontaktpersoner i skigruppa


Generelle henvendelser:  ski@bsknc.no

Fakturaer sendes til:  faktura.ski@bsknc.no


Styret 2018/2019


Verv Navn Telefon E-post
Leder Pål Christian Ingierd 91142521 pingierd@gmail.com
Nestleder Elin Myrmel-Johansen93480538 elinmyrmeljohansen@gmail.com
SekretærAnn Kristin Grosberghaugen99289959 annkristingrosberghaugen@gmail.com
Styremedlem, økonomi Ellen Baastad Moen 41419093 kasserer.ski@bsknc.no
Styremedlem, utdanning og sportslig 13 år+ Elin Hjelpdahl92626220 elin@nordicscreens.no
Styremedlem, sportslig 0-12 år Per Kristian Haug 95238717 pkhaug@gmail.com
Styremedlem, anlegg Tore Bye 94157704tore.bye@glasopor.no
Styremedlem, arrangement Cecilie Clement 93432284cecilie@clement.no
Styremedlem, sponsor Bjarne Sanness41861858bjarne.sanness@outlook.com
Styremedlem, hopp Erling Johansen 48005353 erling.johanssen@getmail.no
Styremedlem, telemark Karianne Løken 95238961 karianneloeken@hotmail.com
Styremedlem, turlangrenn Jens Østby 90132423 junnejens@gmail.com

Utvalg 2018/2019

Verv Navn Telefon E-post
Hovedtrener/Sportslig leder Tord Bakke Arvesen 98655268 tord@bsknc.no
Webmaster Eirik Lund Røer 96234569 eiluro@online.no
Sponsor Bjarne Sanness 92295220 bjarne.sanness@commitment.no
Sponsor Knut Arne Røer 90203425 knutarne.roer@dnb.no
Valgkomite, leder Rikke Reinemo 97028782 rikketreinemo@gmail.com
Valgkomite, medlemChristian Steimler 95170029 csteimler@gmail.com
Valgkomite, medlem Halvor Laustad 48158446 Halvor.Lauvstad@nif.idrett.no
Valgkomite, vara Dag Ophus

Trenere og oppmenn 2018/2019

LANGRENN


eiluro@online.no
Verv Navn Telefon E-post
Hovedtrener 7-8 år (2011-2012) Bernt Brundtland 91878816 bernt.brundtland@gmail.com
Trener 7-8 år Bjørnar Martinsen bjornarmartinsen@hotmail.com
Ungdomstrener 7-8 år Stine Bergesen Wilmo stine.wilmo@gmail.com
Trener 7-8 år Cecilie Clement cecilie@clement.no
Trener 7-8 år Morten Skjørtvedt mortenskjortvedt@gmail.com
Trener 7-8 år Mari Andersen mari.andersen09@gmail.com
Ungdomstrener 7-8 år Maren Østgård marenostgaar@hotmail.com
Oppmann 7-8 år Camilla Howell 48355195 csilleru@hotmail.com
Hovedtrener 9 år (2010)Alf Kristian Rickertsen Hole alfkrhole@gmail.com
Trener 9 år Janna Aarvik janna.radio@gmail.com
Trener 9 år Jørgen K. Weierholt jorkristiansen@hotmail.com
Trener 9 år Kjetil Steinsvik Kjetil.steinsvik@gmail.com
Trener 9 år Jill Jarhmann jilljahrmann@live.no
Oppmann 9 år Mikael Clement 99008000 mikael@clement.no
Hovedtrener 10 år (2009) Kristin Benberg 47270923 kristin_graupner@web.de
Trener 10 år Mari Andersen 41329440 mari.andersen09@gmail.com
Trener 10 år Agata Karoline Kraus Dahl 97555116 AgataKarolinaKraus.Dahl@bama.no
Trener 10 år Ivar Benberg
Ungdomstrener 10 år Mathilde Hals
Oppmann 10 år Christian Steimler 95170029 csteimler@gmail.com
Hovedtrener 11 år (2008) Per Kristian Haug 95238717 pkhaug@gmail.com
Trener 11 år Einar Brendengen 40690521 einar.brendengen@andresenbil.no
Trener 11 år Roy Borander roy.askild.borander@vikenfiber.no
Ungdomstrener 11 år Marlon Rustad marlon.rustad@gmail.com
Trener 11 år Morten Skjørtvedt mortenskjortvedt@gmail.com
Oppmann 11 år Lars Eivind Kreken 90153140 lars.kreken@vikenfiber.no
Hovedtrener 12 år (2007) Øystein Heggelund Dahl 97198216 ohd@uniconsult.no
Trener 12 år Halvor Lauvstad 48158446 Halvor.Lauvstad@nif.idrett.no
Ungdomstrener 12 år Philip Kunz philipsubaru@hotmail.com
Trener 12 år Hans Jørgen Bender 97079977 H.Bender@selmer.no
Trener 12 år Bernt Brundtland 91878816 bernt.brundtland@gmail.com
Trener 12 år Christian Eckhoff 91198606 cceckhoff@gmail.com
Trener 12 år Kristine S. Giltun 90820233 kristine@naprapatsenteret.no
Trener 12 år Anine Falch a.falch@online.no
Trener 12 år Øystein Michael Falch omfalch@gmail.com
Oppmann 12 år Halvor Lauvstad 48158446 Halvor.Lauvstad@nif.idrett.no
Hovedtrener 13-14 år (2005-2006) Tord Bakke Arvesen 98655268 tord@bsknc.no
Oppmann 13-14 år Ola Andreassen oandreassen40@gmail.com
Hovedtrener 15-16 år (2003-2004) Tord Bakke Arvesen 98655268 tord@bsknc.no
Oppmann 15-16 år Jill Jahrmann jilljahrmann@live.no
Hovedtrener junior Eirik Lund-Røer 96234569
Oppmann junior
Trener senior Eirik Lund-Røer 96234569 eiluro@online.no
Oppmann senior

HOPP

Verv Navn Telefon E-post
Trener 7-12 år Erling Johanssen 22294470 erling.johanssen@getmail.no
Trener 13 år + Se www.kollenhopp.no
Oppmann 7-12 år Leif Lippestad 22294470
leif.lippestad@KonicaMinolta.no
Kollenhopp 15 + Jarle Sjøen 90770057

TELEMARK

VervNavnTelefonE-post
TreneransvarligGlenn Løken91826635glenn@lokenbygg.no
TrenerJan H. Løken91601122jan@henning.as
OppmannKarianne Løken95238961karianneloeken@hotmail.com


Powered by: Bloc