Kontaktpersoner i skigruppa 2017/2018

Ajourført: 7/5-17

Generelle henvendelser: Send e-post til ski@bsknc.no.

som ft. leses av Pål Christian (leder), Rikke (nestleder), Eirik (sportslig leder/webmaster) og oppmennene for de yngste gruppene.

Styret 2017/2018

Verv Navn Telefon E-post
Leder Pål Christian Ingierd 91142521 pingierd@gmail.com
Nestleder Rikke Reinemo 97028782 rikketreinemo@gmail.com
Sekretær Hilde Andersson Hirsch 90855126 hilde.andersson.hirsch@hellyhansen.com
Styremedlem, økonomi Ellen Baastad Moen 41419093 ebaastad@hotmail.com
Styremedlem, utdanning og sportslig 13 år+ Arnfinn Revelsby 92491924 arevelsb@online.no
Styremedlem, sportslig 0-12 år Per Kristian Haug 95238717 pkhaug@gmail.com
Styremedlem, arrangement Christopher Solbakke 47504820 ch_solbakke@yahoo.com
Styremedlem, sponsor Bjarne Sanness 92295220 bjarne.sanness@commitment.no
Styremedlem, hopp Erling Johansen 48005353 erling.johanssen@getmail.no
Styremedlem, telemark Karianne Løken 95238961 karianneloeken@hotmail.com
Styremedlem, turlangrenn Jens Østby 90132423 junnejens@gmail.com
Styremedlem, ungdomsrepresentant Jenny Lyngstad 41751684 lyngblomst19@hotmail.com

Utvalg 2017/2018

Verv Navn Telefon E-post
Webmaster Eirik Lund Røer 96234569 eiluro@online.no
Sponsor Bjarne Sanness 92295220 bjarne.sanness@commitment.no
Sponsor Knut Arne Røer 90203425 knutarne.roer@dnb.no
Valgkomite, leder Tone Meldalen 99576409 Tone.Meldalen@fno.no
Valgkomite Tore Bye 94157704 tore.bye@glasopor.no
Valgkomite Halvor Laustad

Trenere og oppmenn 2017/2018

LANGRENN

Verv Navn Telefon E-post
Trener 7-8 år Jill Jahrmann 95025168 jilljahrmann@live.no
Trener 7-8 år Bjørnar Martinsen bjornarmartinsen@hotmail.com
Trener 7-8 år Pål Christian Ingierd 91142521 pingierd@gmail.com
Oppmann 7-8 år Camilla Howell 48355195 camilla.howell@bfe.oslo.kommune.no
Trener 9 år Kristin Benberg 47270923 kristin_graupner@web.de
Trener 9 år Mari Andersen 41329440 mari.andersen09@gmail.com
Trener 9 år Agata Karoline Kraus Dahl 97555116 AgataKarolinaKraus.Dahl@bama.no
Trener 9 år Iver Benberg
Trener 9 år Mathilde Hals
Oppmann 9 år Christian Steimler 95170029 csteimler@gmail.com
Trener 10 år Per Kristian Haug 95238717 pkhaug@gmail.com
Trener 10 år Ola Kannick Eriksen 91661300 ola.eriksen@dnb.no
Trener 10 år Einar Brendengen 40690521 einar.brendengen@andresenbil.no
Trener 10 år Roy Borander roy.askild.borander@vikenfiber.no
Trener 10 år Kyrre Grimstad 99647445 kyrre.grimstad@gmail.com
Oppmann 10 år Lars Eivind Kreken 90153140 lars.kreken@vikenfiber.no
Trener 11 år Sigurd Bergesen Wilmo 94183099 sigurd.wilmo@gmail.com
Trener 11 år Halvor Lauvstad 48158446 Halvor.Lauvstad@nif.idrett.no
Trener 11 år Øystein Heggelund Dahl 97198216 ohd@uniconsult.no
Trener 11 år Hans Jørgen Bender 97079977 H.Bender@selmer.no
Trener 11 år Bernt Brundtland 91878816 bernt.brundtland@gmail.com
Trener 11 år Christian Eckhoff 91198606 cceckhoff@gmail.com
Trener 11 år Kristine S. Giltun 90820233 kristine@naprapatsenteret.no
Oppmann 11 år Halvor Lauvstad 48158446 Halvor.Lauvstad@nif.idrett.no
Trener 12 år Vegard Nordby 97984109 vegard.nordby@hotmail.com
Trener 12 år Alf Kristian Rickertsen Hole alfkrhole@gmail.com
Trener 12 år Maren Østgård 90574444 marenostgaar@hotmail.com
Trener 12 år Elias Leikanger elias.leikanger@gmail.com
Trener 12 år Aslak Johansen 98232530 ajo@cultivator.no
Trener 12 år Lars Henrik Myrmel-Johansen Lars-Henrik.Myrmel-Johansen@fin.dep.no
Trener 12 år Stian Krydsby 98212006 stian.krydsby@gmail.com
Oppmann 12 år Øyvind Hirsch 48193953 Oyvind.Hirsch@bos.no
Trener 13-14 år Rikke Bjørbæk 48008892 rikkeb_96@hotmail.com
Trener 13-14 år Elin Hjelpdahl elin@altformamma.no
Trener 13-14 år Cecilie Kamsvåg cecilie.kamsvaag@vikenfiber.no
Trener 13-14 år Vegard Hauge vegard.hauge99@gmail.com
Trener 13-14 år Kyrre Grimstad 99647445 kyrre.grimstad@gmail.com
Trener 13-14 år John Kjøbli john.kjobli@atferdssenteret.no
Trener 13-14 år Christian Matheson chris10anm@gmail.com
Oppmann 13-14 år Ola Andreassen oandreassen40@gmail.com
Trener 15-16 år Morgan Doknæs 40871991 morgandoknaes@yahoo.no
Trener 15-16 år Øystein Falch
Oppmann 15-16 år Helge Bjørnstad Helge.Bjornstad@hoegh.com
Trener junior Joakim Skirbekk Vister 91574504 joakim@ski-vister.no
Trener senior Eirik Lund Røer (HT) 96234569 eiluro@online.no
Oppmann junior Hugo J. Henriksen hjh@eika.no
Oppmann senior Kristin Lund kristin.lund@bns.oslo.kommune.no

HOPP

Verv Navn Telefon E-post
Trener 7-12 år Erling Johanssen 22294470 erling.johanssen@getmail.no
Trener 13 år + Se www.kollenhopp.no
Oppmann 7-12 år Leif Lippestad 22294470
leif.lippestad@KonicaMinolta.no
Kollenhopp 15 + Jarle Sjøen 90770057

TELEMARK

VervNavnTelefonE-post
TreneransvarligGlenn Løken91826635glenn@lokenbygg.no
TrenerJan H. Løken91601122jan@henning.as
TrenerDidrik Marksten
OppmannMorten V. Eriksen90865322morten.v.eriksen@gmail.com


Powered by: Bloc